Úvod Blog Veľký sprievodca záhradným nábytkom do reštaurácie

Veľký sprievodca záhradným nábytkom do reštaurácie

04. 08. 2018 Rady a tipy

Nielen terasy pri domoch, ale aj reštauračné prevádzky a záhradky si zaslúžia krásny, praktický a pohodlný záhradný nábytok. Keď sa hosťom dobre sedí, len tak neodídu. Vyberte si do svojej prevádzky ten správny nábytok podľa vašich možností a potrieb - od základného vybavenia, až po luxusné sedacie súpravy do reštaurácií.

Praktický a za rozumnú cenu, to je kovový nábytok

Zháňate pohodlný nábytok pre vašich hostí, o ktorý sa nebudete musieť starať a zároveň bude vyzerať dobre? Kovový nábytok do reštaurácií kúpite za skvelú cenu a slúžiť vám bude dlhé roky. Kov je všeobecne vybavený špeciálnou povrchovou úpravou proti korózii, navyše hliníkové zostavy nikdy nehrdzavejú. Vybrať si môžete malé a veľké zostavy, či jednotlivé stoličkystoly.

Zahradní kovová sestava RIVER 1+6

Záhradná kovová zostava RIVER 1 + 6

Naším tipom na kovový nábytok je bestseller River 1 + 6 - veľký kovový stôl a šesť stoličiek v univerzálnej čiernej farbe sa hodia kamkoľvek. Zostavu teraz kúpite za akčnú cenu 340 €. Kreslá majú nosnosť 120 kg a dajú sa stohovať pre rýchle uskladnenie.

Nábytok z umelého ratanu, štýlový a pohodlný zároveň

Dizajnové kusy nábytku, za ktoré nezaplatíte veľkú sumu a nemusíte sa o ne starať - to je umelý ratan. Vyniká svojimi praktickými vlastnosťami, ako je bezúdržbovosť, dlhá životnosť a odolnosť, zároveň nebledne na slnku a vydrží aj zimu. Nábytok z umelého ratanu oceníte zvlášť na nekrytých záhradkách, kde občas prší, hodí sa ale aj do interiéru.

"Prútené" posedenie Crazy 1 + 6 zútulnia kaviareň aj barovú terasu. Šesť pohodlných kresiel s poduškou v cene (nosnosť 90 kg) a veľký hnedý stôl s otvorom na slnečník či dáždnik, to je investícia, ktorá sa oplatí. Vyskúšate umelý ratan?

Nič nepredbehne kúzlo pravého dreva, ani na vašej záhradke

Vôňa dreva je nenahraditeľná a ocenia ju aj hostia vašej reštaurácie, či krčmičky. Či už vyberiete klasické pivné sety, lavice a stoly, či luxusné sedacie súpravy, s drevom nikdy nesklamete. Objavte kúzlo masívnej borovice, alebo akostného teaku a doprajte svojim hosťom komfortné posedenie, ktoré si zaslúžia.

Zahradní teaková sestava OREGON 1+4+1


Záhradná teaková zostava OREGON 1 + 4 + 1

Klasikou je Masívny pivný set z borovice o sile dreva 30 mm, vybrať si môžete z rôznych veľkostí a z varianty morenej či prírodnej, ktorú zadovážite náterom alebo lakom podľa vlastnej preferencie. Luxusnou súpravou do reštaurácií je Teaková zostava Oregon 1 + 4 + 1, ktorá obsahuje rozkladací oválny stôl, lavicu a štyri kreslá s nosnosťou 130 kg, ktoré sa dajú stohovať.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby. Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom Tiež zbožňujete relax na mäkkom…

Celý článok

Rady a tipy 24. 01. 2019

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Rok 2019 bude rokom grilovania

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru. Vyzkúšajte nové spôsoby…

Celý článok

Rady a tipy 22. 12. 2018