Úvod Záhradné doplnky Ostatné

Tlakovo impregnovaná frézovaná guľatina (ohradníky)

Záhradné doplnky
Tlakovo impregnovaná frézovaná guľatina (ohradníky)

Guľatiny sú vakuotlakově impregnované (ochrana dreva vystaveného vplyvu počasia a to v styku so zemou s efektom proti napadnutiu hmyzom, hubami a plesní). Úprava čiel: 2x kolmý rez + ozdobná fazeta…

Produkt je určený len pre osobný odber v expedičnom sklade v Uherskom Hradišti, alebo po písomnej dohode v expedičnom sklade v Prahe.
9.21 € / ks
7.61 € bez DPH

Zvoľte variantu

ks

Popis produktu Tlakovo impregnovaná frézovaná guľatina (ohradníky)

Guľatiny sú vakuotlakově impregnované (ochrana dreva vystaveného vplyvu počasia a to v styku so zemou s efektom proti napadnutiu hmyzom, hubami a plesní).

Úprava čiel: 2x kolmý rez + ozdobná fazeta na oboch stranách guľatiny

Impregnácia: Vakuotlaková pre triedu ohrozenia 4. podľa STN EN 335-1 (odpovedá DIN 68800), látkou Wolmanitom CX10 - hnedá

Trieda ohrozenia 4

  • Produkty určené pre trvalý styk so zemou alebo vodou, predpokladaná životnosť u ťažko impregnovatelných drevín (napr. smrek a borovica s bieli do šírky 20 mm) minimálne 15 rokov, u drevín dobre impregnovatelných (napr. borovica s šírkou bieli nad 20 mm) minimálne 25 rokov.

 

Vážení zákazníci,
z dôvodu nadrozmerných veľkostí, nie je možné produkt doručiť na Vami zvolenú adresu. Tovar je možné len vyzdvihnúť v sídle našej spoločnosti, ktorá sídli v Uherskom Hradišti.
Ak objednáte v pondelok do 9:00, tovar bude pripravený k osobnému odberu na predajni v Uherskom Hradišti pre zákazníka alebo firmy vo štvrtok.
Ak objednáte tovar v rozmedzí od utorka do piatku, tovar bude pripravený k osobnému odberu na predajni v Uherskom Hradišti pre zákazníka alebo firmy v nasledujúcom týždni, a to vo štvrtok.