Úvod Záhradné doplnky Terasové dosky z európskych drevín

Podkladový hranol (Borovica, Európsky smrekovec, Sibírsky smrekovec, Thermoborovice)

Záhradné doplnky
Podkladový hranol (Borovica, Európsky smrekovec, Sibírsky smrekovec, Thermoborovice)

Skladom

Podkladový hranol (Prírodné / neošetrený, štvorstranne hobľovaný, hladký)Uvedená cena je za 1 celý kusPoužitie:Dosky sú určené predovšetkým pre podlahové použitie na balkónoch a terasách, ako dlažba…

Produkt je určený len pre osobný odber v expedičnom sklade v Uherskom Hradišti, alebo po písomnej dohode v expedičnom sklade v Prahe.
8.30 € / ks
6.86 € bez DPH

Zvoľte variantu

ks

Popis produktu Podkladový hranol (Borovica, Európsky smrekovec, Sibírsky smrekovec, Thermoborovice)

Podkladový hranol (Prírodné / neošetrený, štvorstranne hobľovaný, hladký)

Uvedená cena je za 1 celý kus

Použitie:
Dosky sú určené predovšetkým pre podlahové použitie na balkónoch a terasách, ako dlažba k bazénom a ďalším podobným účely v exteriéri. Pre montáž dosiek je doporučené predvŕtanie všetkých otvorov pre pripevnenie a používanie nerezových skrutiek. Dosky bez povrchovej úpravy získajú po čase striebrošedý patinový vzhľad.

Základná charakteristika:
Mimoriadne drsné klimatické podmienky umožňujú drevu sibírskeho smrekovca len veľmi pomalý rast. Drevo sibírskeho smrekovca sa preto vyznačuje veľmi jemnými letokruhy a je pevnejší a odolnejší než drevo rastlé v klimatických podmienkach strednej Evropy.Pryskyřice a éterické oleje obsiahnuté v dreve sibírskeho smrekovca ho robia odolným voči poveternostným vplyvom, hnilobe, hmyzu či drevokazným hubám. Tým odpadá nutnosť chemického ošetrenia dosiek, ako je impregnácia zaťažujúce životné prostredie alebo iných povrchových úprav. Výrazná, živá kresba a žltkasté až červenohnedé sfarbenie dávajú drevu sibírskeho smrekovca prirodzene príjemný a krásny vzhľad. K typickým prirodzeným znakom dreviny patrí väčšie hrče, sklon k tvorbe jemných pozdĺžnych trhlín a rôznofarebnosť.