Úvod Blog Žhavé augustové tipy na najpredávanejšie záhradné sety

Žhavé augustové tipy na najpredávanejšie záhradné sety

06. 08. 2018 Rady a tipy

Ako spoznať, že je záhradné zostava tou pravou aj pre vás? Dobrým ukazovateľom je to, že je u zákazníkov nadmieru obľúbená. My vám dnes radi prezradíme, ktoré záhradné sety sú tie najpredávanejšie v tohtoročnej sezóne - možno vás tiež zaujmú!

Pohodlne ako v obývačke s variabilnou zostavou San Maríno

Umelý ratan patrí aj medzi našimi zákazníkmi medzi najobľúbenejšie materiály poslednej doby. Z neho je vyrobená aj variabilná zostava San Marino 4, ktorá sa skladá z trojmiestnej pohovky, taburetu a stolíka. Jednotlivé prvky možno medzi sebou rôzne kombinovať a tak získať až 4 tvary posedenia - stolík možno navyše upraviť na taburet výmenou sklenenej dosky za podušku, ktorá je súčasťou zostavy. Je vhodná pre 4-5 osôb a polstrovanie je vybavené zipsami pre ľahké pranie.

Ratanová variabilní sestava SAN MARINO 4

Ratanová variabilný zostava SANMARÍNSKEJ 4

Farebné prevedenie vo svetlej žíhané hnedej sa bude hodiť na záhradu, terasu a pokojne aj do obývačky. Pohovka má nosnosť 300 kg, taburet 100 kg. Zostavu San Maríno 4 teraz kúpite za akčnú cenu 491 €.

Štýlový set Corfu sun z umelého ratanu

Ďalším predstaviteľom setov z umelého ratanu je Corfu sun antracit. Zostava je obľúbená najmä preto, že sa na ňu pohodlne usadí až 7 osôb - obsahuje dve kreslá, trojmiestnu a dvojmiestnu pohovku a tiež ratanový konferenčný stolík. Na posedenie patria aj pohodlné šedé podušky na sedenie, ktoré sú v cene.

Zahradní ratanová sestava CORFU SUN antracit

Záhradná ratanová zostava CORFU SUN antracit

Moderná antracitová farba sa hodí kdekoľvek a jednoducho ju zladíte s plotom, terasou i interiérom. Stačí ju doladiť pekným obrusom, vázou s kvetmi, či dekoračnými vankúšikmi a krásne pohodlné posedenie je pripravené. Kreslá majú nosnosť 110 kg a pohovky 180 a 220 kg. Zostavu si môžete zakúpiť za 514 €.

Posedenie pre celú rodinu za rozumnú cenu, to je River

Absolútnym bestsellerom za celú dobu predaja je Záhradná kovová zostava River 1 + 6. Aj kov je stále na slovenských záhradách veľmi obľúbený a túto krásnu zostavu pre 6 osôb kúpite za veľmi priateľskú cenu 340 €. Ideálna pre každého, kto nechce zbytočne míňať a napriek tomu chce mať kvalitný a pekný záhradný nábytok. Šesť elegantných stoličiek dopĺňa stôl vo veľkosti 150 × 90 cm s otvorom na slnečník, kam sa vojde všetko, čo potrebujete. A aby sa vám lepšie sedelo, kúpte si k zostave aj vhodné polstrovanie.

Zahradní kovová sestava RIVER 1+6

Záhradná kovová zostava RIVER 1 + 6

Zostava je v čiernom nadčasovom prevedení. Stoličky majú nosnosť 120 kg, navyše sa dajú stohovať pre jednoduchšiu úschovu mimo sezónu.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby. Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom Tiež zbožňujete relax na mäkkom…

Celý článok

Rady a tipy 24. 01. 2019

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Rok 2019 bude rokom grilovania

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru. Vyzkúšajte nové spôsoby…

Celý článok

Rady a tipy 22. 12. 2018