Úvod Blog Rok 2019 bude rokom grilovania

Rok 2019 bude rokom grilovania

22. 12. 2018 Rady a tipy

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru.

Vyzkúšajte nové spôsoby grilovania

Klasikou je v našich končinách grilovanie na dreve, alebo na drevenom uhlí. Čo tak vyskúšať nový spôsob grilovania? Ohromíte všetkých stravníkov, ktorí čakajú na to, čo dobrého im z grilu sa im ocitne na tanieri.

Skvelou variantou sú plynové grily, ktoré sú rozpálené rýchlosťou blesku a grilovačky si užijete bez nepríjemného štipľavého dymu a zápachu z horiacich tuhých palív. Plynové grily Campingaz majú odkladacie plochy, kam sa zmestia marinády, korenie aj grilovacie náradie. Vybavenie môžete obohatiť o veľa vychytávok a doplnkov v podobe prípojných zariadení a špeciálnych roštov. Už ste počuli o tom, že na grile môžete robiť aj pizzu, alebo rôzne zmesi mäsa a zeleniny na panvici wok?

Grilovanie je ideálnou zábavou tiež na dovolenke v kempe, alebo na festivale. Ako to urobiť, aby ste dymom a ohňom neobťažovali svoje okolie? Kúpte si praktický prenosný gril! Party gril zložíte aj do kufra toho najmenšieho auta a plancha gril zase môžete bez obáv rozpáliť napríklad doma na terase.

Avšak, ak vás najviac bavilo opekanie špekáčikov nad ohniskom, nemusíte sa ho vzdávať. Perfektným spoločníkom pre vás bude štýlové ohnisko Radius dizajn. Navyše, keď si k nemu dokúpite aj grilovaciu mriežku, nebudete pri ňom musieť stáť.

Tipy, čo grilovať, aby to stálo za to!

Čo nové vyskúšať, keď už máte dosť klobások a steakov? Receptov na internete nájdete celú kopu a tak vám dáme trochu inšpirácie, čo hľadať.

Výborným pokrmom, ktorý bez problémov pripravíte na grile, sú špízy. Nekupujte tie hotové v supermarkete, ale vyrobte si ich sami tak, aby boli originálne a chutili vám. Použiť môžete kúsky mäsa, zeleniny, ale napríklad aj syr.

Bezmäsitou a veľmi obľúbenou kategóriou sú grilované syry. Na gril sa hodí napríklad halloumi, klasikou je hermelín a vynikajúcou údenou chuťou vás nadchne grilovaný oštiepok.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby. Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom Tiež zbožňujete relax na mäkkom…

Celý článok

Rady a tipy 24. 01. 2019

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Máme ich pokope. Najpredávanejšie záhradné zostavy tohto roku

Blíži sa koniec roka a s ním i čas bilancovania. Niekto premýšľa o svojom živote a nad tým, čo by mohol v budúcom roku vylepšiť. No a my skúmame predaje a vaše obľúbené kúsky. Rozhodli sme sa preto zostaviť zoznam najpredávanejších zostáv záhradného nábytku za celý rok 2018! Najpredávanejšie…

Celý článok

Rady a tipy 16. 12. 2018