Úvod Blog Po letnej sezóne je čas na obnovu vybavenia vašej záhradky

Po letnej sezóne je čas na obnovu vybavenia vašej záhradky

12. 09. 2018 Rady a tipy

Ak vaša reštauračná záhradka čelila v lete každodennému náporu hostí, možno nastal čas na jej obnovu. Máme na sklade pivné sety aj ďalšie zostavy pre krčmy a reštaurácie za vynikajúce ceny.

Vaši návštevníci určite ocenia komfortný nábytok z českého masívu, exotických drevín, luxusného umelého ratanu, štýlového kovu alebo hliníka. K nábytku dodávame aj pohodlné podušky a ďalšie doplnky pre kompletné vybavenie vašej reštauračnej záhradky.

Najobľúbenejší záhradný nábytok pre reštaurácie a krčmy je už roky bez zmien z borovicového a smrekového dreva. K dispozícii sú masívne drevené lavice, stoličky, kreslá a stoly v rôznych kombináciách.

Masivní dřevěná zahradní sestava z borovice 1 +6 drevo 32 mm

Masívna drevená záhradná zostava z borovice 1+6 drevo 32 mm

Pozrite si tiež podušky pre pivné sety. Obsahujú sedáky na lavice a obrus na pivný stôl. Váš nábytok bude vďaka nim atraktívnejší a pritiahne viac hostí, pretože tí hneď uvidia, že táto lavica ich ani pri dlhšom posedení nebude tlačiť.

Odrádza vás natieranie nábytku? Zvoľte polyratan alebo kov

Borovicový alebo smrekový záhradný nábytok ale vyžaduje raz až dvakrát ročne ošetrenie tenkovrstvou lazúrou. Nový nábytok z masívnej borovice, napríklad pivný set, väčšinou potrebuje aj povrchovú úpravu. Možno ho napustiť roztokom včelieho vosku, teakovým olejom či lazúrovacím lakom, ale ideálne je tvrdý lak alebo dvojzložkový epoxidový lak.

Ak nemienite strácať čas natieraním dreveného nábytku, zamerajte sa na zostavy z umelého ratanu alebo kovu. Nielen po letnej sezóne môžete využiť kategóriu Akčný tovar. Aktuálne je v nej napríklad populárna kovová zostava Astor 1 + 6, ktorej diely možno na seba stohovať pre väčšiu úsporu miesta pri uskladňovaní. Vašich hostí nadchne aj ratanová zostava Amber s poduškami zdarma, účelný záhradný nábytok s minimálnymi nárokmi na údržbu. Získate stôl, pohovku a dve kreslá s vizážou pravého ratanu, ktoré dlhé roky znesú mrazy do mínus 10 stupňov aj horúčavy do plus 50 stupňov, o bežnej reštauračnej prevádzke nehovoriac. Na umelý ratan sa naozaj môžete spoľahnúť.

Ratanová sestava AMBER (polstry ZDARMA)

Ratanová zostava AMBER (podušky ZDARMA)

Využite jesenné zľavy a vybavte svoju restauračnú záhradku novým nábytkom od skúseného dodávateľa. Pri výbere vám radi poradíme.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby. Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom Tiež zbožňujete relax na mäkkom…

Celý článok

Rady a tipy 24. 01. 2019

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Rok 2019 bude rokom grilovania

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru. Vyzkúšajte nové spôsoby…

Celý článok

Rady a tipy 22. 12. 2018