Úvod Blog Hľadáte kovové zostavy najvyššej kvality? Skúste hliník

Hľadáte kovové zostavy najvyššej kvality? Skúste hliník

01. 08. 2018 Rady a tipy

Kov je stálicou slovenských záhrad a skvelou kvalitnou voľbou sú zostavy nábytku z hliníka. Hliníkový nábytok prichádza do módy hlavne kvôli svojim praktickým vlastnostiam, ako je životnosť, ľahkosť a hlavne fakt, že nepodlieha korózii. Dáme vám tiež tipy na obľúbené hliníkové zostavy do záhrad. Vyberiete si?

Prečo zvoliť práve hliník?

Hliník svojou kvalitou predčí hociktorý materiál. Je krásny na pohľad a má dlhú životnosť. Vďaka ľahkosti konštrukcie je jeho prenášanie jednoduché, odoláva poveternostným vplyvom a zároveň nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu - stačí len utrieť vodou, prípadne občas pritiahnuť skrutky. Hliníková konštrukcia nikdy nezhrdzavie, je stabilná a elegantná.

Hliníková sestava FOREST 1+4


Hliníková zostava FOREST 1 + 4

Vyzerá skvele aj v kombinácii s ďalšími materiálmi, najčastejšie s drevom, či umelým ratanom. Zdanlivo nudný vzhľad štýlovo doplníte vhodnými poduškami, na ktorých sa vám bude lepšie sedieť a zároveň budú vyzerať luxusne.

Tipy na štýlové hliníkové zostav

Hliníkovou zostavou za rozumnú cenu je Zostava Forest 1 + 4. Ponúka pohodlné sedenie na štyroch kreslách s výplňou z textílie vo farbe antracitu. Kreslá sú polohovacie a majú nosnosť 120 kg. Pohodlne sa vojdú k veľkému stolu, ktorý je možné navyše rozložiť z dĺžky 150 cm až na 210 cm. Túto zostavu u nás kúpite za 415 €.

Zlatou strednou cestou je Hliníková zostava Comfort 1 + 4. Farba Greig sa hodí kdekoľvek, kreslá sú vyplnené kvalitnou textíliou a je možné ich stohovať. Majú nosnosť 120 kg. Stôl sa dá rozložiť ak potrebujete viac miesta. Zostava vyzerá veľmi elegantne a hodí sa ako na záhradu či terasu, tak aj do jedálne. Môžete si ju zakúpiť za akčnú cenu 783 €.

 

Hliníková sestava COMFORT 1+4

Hliníková zostava COMFORT 1 + 4

Skutočnou perlou medzi hliníkovými zostavami je Zostava Diana 1 + 4, ktorú tvoria štyri kreslá a stôl. Podrúčky kresiel a doska stola sú vyrobené z teakového dreva, o ktorom si môžete prečítať viac v článku o teaku. Luxusná kombinácia hliníka vo farbe antracit a akostného dreva zaujme na prvý pohľad. Zostava je okrem štýlového vzhľadu aj praktická - kreslá možno polohovať podľa potreby a stôl jednoducho rozložíte pomocou zabudovanej dosky. Zaobstarať si ju môžete za 1356 €, prípadne si vybrať variantu so šiestimi stoličkami.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby. Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom Tiež zbožňujete relax na mäkkom…

Celý článok

Rady a tipy 24. 01. 2019

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Rok 2019 bude rokom grilovania

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru. Vyzkúšajte nové spôsoby…

Celý článok

Rady a tipy 22. 12. 2018