Úvod Blog Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

Do zimných záhrad patrí elegantný nábytok

24. 01. 2019 Rady a tipy

Zimná záhrada si zaslúži kvalitný nábytok, s ktorým pre vás bude relax v nej tou najväčšou radosťou. Dnes vám prinášame inšpiráciu na elegantný a kvalitný nábytok, ktorý vydrží dlhé roky bez komplikovanej údržby.

Pohodlie ako v obývačke len s umelým ratanom

Tiež zbožňujete relax na mäkkom priestrannom kresle, alebo na veľkej pohovke? Kúpte si do zimnej záhrady sety z umelého ratanu - v ponuke máme celý rad zostáv, ktoré sa hodia do interiéru aj exteriéru. Tento materiál odolá každému počasiu, výkyvom teplôt i vlhkosti. Nemusíte sa báť zložitého čistenia - ide veľmi jednoducho umyť iba vlhčenou handričkou.

Ratanová sestava WINDSOR pro 5 osob (polstry ZDARMA)Ratanová zostava WINDSOR pre 5 osôb (podušky ZDARMA)

Do menšej záhrady zvoľte napríklad Ratanovú zostavu Neapol, ktorá obsahuje dve atypicky riešené kreslá, ktoré svojou eleganciou zaujmú na prvý pohľad, a na ten druhý neuveriteľným komfortom. Pokiaľ zháňate väčšie posedenie, Ratanová zostava Windsor bude tým pravým pre vás. Tvoria ju dve veľké kreslá a pohovka pre 3 osoby, to všetko vo vintage dizajne s čiernymi mäkkými poduškami v cene.

Kov a hliník - najlepší priatelia do zimnej záhrady

Nechcete investovať vysoké sumy, a napriek tomu by ste si radi zaobstarali vkusné a kvalitné posedenie? Nábytok z kovu je jasnou voľbou. Kovová zostava Calgary ponúka priestor pre sedenie štyrom osobám a na malý stolík odložíte všetko, čo je potrebné. Teraz ju zakúpite za akčnú cenu 207 €.

Kovová sestava CALGARY 1+4 (60x60 cm)Kovová zostava CALGARY 1+4 (60x60 cm)

Výhodnou kúpou je tiež nábytok z hliníka, napríklad Hliníková zostava Bianca. Za 1 126 € získate šesť kresiel s vysokou nosnosťou, ktoré je možno stohovať pre jednoduché uskladnenie. Štyri zo šiestich kresiel sú polohovateľné a súčasťou zostavy je aj veľký rozkladací stôl.

Trendy exotického dreva vás okúzlia

Drevo je stálicou a do našich domovov neodmysliteľne patrí. Klasikou je drevo borovice, duba, či smreku. Čo tak skúsiť trochu exotiky?

Záhradnú zostavu Leeds II. z odolnej akácie si zamilujete. Štyri pevné a prakticky tvarované kreslá v kombinácii s priestranným stolom sú ideálnou voľbou pre štýlovo zariadenú zimnú záhradu. Akácia je krásne sfarbená drevina, ktorá je extrémne tvrdá a nábytok z nej je prakticky nerozbitný.

Sestava zahradního nábytku SANTIAGO 1+4Záhradná zostava nábytku SANTIAGO 1+4

Ďalším zaujímavým variantom je eukalyptové drevo - drevina s vysokou hustotou pochádzajúca z Austrálie. Ak túžite po rozkladacom stole a polohovateľných kreslách, siahnite po zostave Santiago. Štyri kreslá vrátane podušiek a veľký stôl z kvalitného eukalyptu u nás kúpite za 601 €.

Späť na blog

Ďalšie úlovky z blogu
Prakticky i zábavne zo sveta nábytku a záhrady

Trendy v záhradnom nábytku pre rok 2019

Rok 2019 je v plnom prúde a s ním aj nové trendy v záhradnom nábytku! Plánujete rekonštrukciu terasy, výmenu posedenia, či ďalšie úpravy na záhrade? Inšpirujte sa u nás a choďte s dobou. A nebojte, aj keď ide o súčasné trendy, sú zároveň nadčasové a iste sa vám budú aj po niekoľkých rokoch páčiť…

Celý článok

Rady a tipy 22. 01. 2019

Skvelé tipy pre mestá a obce. Obnovte svoj mobiliár

Vybavenie miest a obcí je dôležitým prvkom pre pohodlie občanov i návštevníkov. Zaujmite ich na prvý pohľad! Štýlový mestský mobiliár z masívneho dreva a pevného kovu vydržia dlhé roky bez nutnosti ďalších investícií, a navyše podporíte českú výrobu. Prezrite si celú ponuku pre mestský mobiliár a…

Celý článok

Rady a tipy 10. 01. 2019

Rok 2019 bude rokom grilovania

Zima je síce v plnom prúde, ale vám už chýba leto, rozpálený gril a dobroty, ktoré na ňom pripravujete? Nesmúťte a tešte sa na sezónu grilovania 2019 s nami. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré môžete v tomto roku zaradiť do svojho grilovacieho repertoáru. Vyzkúšajte nové spôsoby…

Celý článok

Rady a tipy 22. 12. 2018

Máme ich pokope. Najpredávanejšie záhradné zostavy tohto roku

Blíži sa koniec roka a s ním i čas bilancovania. Niekto premýšľa o svojom živote a nad tým, čo by mohol v budúcom roku vylepšiť. No a my skúmame predaje a vaše obľúbené kúsky. Rozhodli sme sa preto zostaviť zoznam najpredávanejších zostáv záhradného nábytku za celý rok 2018! Najpredávanejšie…

Celý článok

Rady a tipy 16. 12. 2018